Nu nzn, heroic kaip ir geresne komanda, o ir pirma zaidima tiesiog pervaziavo rekonix komanda. Dabar bus islikimo zaidimas turnyre, tad, kad nuleidines zaidimus sansas kazkiek sumazes. Rekonix galima sakyti visus zaidimus lengvai pralaimedavo, arba paleisdavo savo persvara. Heroic komanda ir taip geriau atrodo subalansuota, tad ju pergale 2-0 cia atrodo labai reali.
- Balsų: 0
Komentarai (0)