Laukiu kietos kovos ir atkakliu rungtyniu, nes komandos vertos viena kitos. Bonn labai pakeite savo zaidimu stiliu, komanda siame sezone zaidzia vienu leciausiu tempu lygoje ir demonstruoja prastoka puolimo reitinga, bet 4 geriausia gynybos reitinga. Rostock irgi nera beganti komanda, viska pradeda nuo gynybos, situacija panasi, nes kaip ir Bonn neturi gero puolimo.
- Balsų: 1
Komentarai (0)