GL underine komanda, bet paskutiniuose keliuose zaidimuose pasikele biski savo average, bet visgi manau turetu gryzti pries savo stiliaus. Heroic irgi nera baisiai masofkiniai pries tokio tipo komandas, o ir paskutini karta kai zaide 2/2 buvo underiai. Manau, labai realu, kad cia bus underis, nes ir pacio turnyro jau nebe pradzia yra.
- Balsų: 0
Komentarai (0)