Kaip ir minėjau, tikiuosi įvarčių iš Dortmundo ir manau jau laikas Serhou įmušti savąjį, nors šis sezonas jam nesiklausto kaip jis įpratęs žaisti, bet sunkiai tikėtina, kad tokie ilgi tarpai tokiam žaidėjui užsitęs, viską turi , jog apdoroti kamuolį, nors kiek ir tikslumų su realizacija jam trūkstą, bet kaip sakoma, meistriškumo nepragersi, tai kofas kaip už pagrindinį strikerį tenkina, kai prieš keleta mėnesių budavo žemiau dvieju įprastinis koeficientas, bet dėl ilgos sausros pakeltas. Taipogi mažokai žaidė su Bodo, tad taupymas buvo Bundeslygai.
- Balsų: 1
Komentarai (2)