Čempionu lyga ,grupinis etapas...Norvegu Čempionai po penkiu turu šiame turnyre dar neturi iškovoje pergales , nors sukovota neblogai. Suprantama, kad pastariesiems nera ko prarast, bus užsivede ,motyvuoti..bet..šeimininkai šiame turnyre išsikele rimtesnius tikslus, per penkis turus ,tik karta pralaimejo, prie savu žiurovu ,dar didesni svori turi) . Koks bebutu alkanas) svečias, negali Dortmundas šiandien barstyti tašku.Manau namu darbine pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (0)