G2 nera patikima komanda tokiose forose, bet techno paskutiniu metu atrodo labai slabnai ir kazi ar sugebes per greita laiko tarpa islipti is duobes. Apskritai, mongolai visada buvo sunkiai prognozuojama komanda, buvo pagave labai gera forma, bet dabar panasu, kad vel krito i duobe. Pati fora irgi sakyciau, kad nera maza, tad manau i visa atsizvelgus, labai realu, kad jis tokios ribos nepasieks.
- Balsų: 1
Komentarai (0)