Sen gana nemazai pasirinkimo ir vienas is ju kuris patrauke mano demesi. Susitinka Herlev - Copenhagen. Herlev siuo metu tikrai geroje formoje, net galima butu sakyti geresneje negu Sonderjyske ar Odense kurios rikiuojasi 1-2 vietose. Jau seka 5 is eiles laimetu rungtyniu serija, 3 pasiektos namu aiskteleje pergales pries gan pajeges komandas EfB Ishockey, Herning Blue Fox ir 6:2 buvo sunesioti Odense Bulldogs kurie siuo metu uzima 2 vieta lygoje, isvykoje buvo laimeta pries AaB Ishockey ir net pries lygos lyderius Sonderjyske, kas tikrai mane nustebino.
Copenhagen kol kas nieko ispudingo nedemonstruoja, turbut ir nedemonstruos, nes gan silpnai atrodo. Uzimama paskutine vieta, iskovota vos viena pergale paskutniame ture pries beviltiskai atrodancia AaB Ishockey, iki tol nebuvo laimejusi nei karto, isvykoje atrodo gana prastai, per 5 susitikimus vos 9 ivarciai imusti, tuo tarpu prasileista net 24. Manau cia turi buti uztikrinta namu pergale, bijau tik kad tam gali pakist koja Herlev mini atostogos, nes nerungtyniavo 7 dienas, bet tikiuosi tai isejo i nauda ir komandos forma nekrito.Sekmes.
- Balsų: 7
Komentarai (2)