Taigi ryt susitinka LUDWIGSBURG-EIBAREN imu namu pergale , LUDWIGSBURG yra namu komanda ir siame sezone tai jau yrode laimedama pries oldenburga 21 tasku pries giesena 17 o isvykoi pralose gotingenui komandoje yra zavackas kuris meta nemazai tasku visuomet taipogi yra harris , green, ir kiti neblogi zaidejai , na o apie EISBAREN tai siemet manau jiems nieko gera nenusimato vokietijoi, apie atkrintamasias pagalvot bus sunku ,pernai vos pateko ir liko 8 siemet bus dar sunkiau, taip eisbarenas laimejo namie pries alba , bet tai buvo tik atsitiktinumas nes Alba praita savaite yrode ko yra verti , kalbat apie isvykas eisbaras pralose 17 tasku TRIER komandai komandoi dauk nauju zaideju ir ryt manau zavackas su kompanija turetu pasimt nesunkia pergale sekmes statantiems
- Balsų: 15
Komentarai (3)