Sveiki.
Eurolyga. Monaco prieš Efes. Judam su Loyd 12.5 taško overiu.
Kaip ir žinote visi nebus Larkin ir Dozier dėl traumų tai Loyd kaip ir tampa pagrindiniu komandos įžaidėju. Tai matoma buvo jau ir praitose rungtynėse su Barca. Ten lenkas praleido ner 32.5min ant parketo per kurias susimetė 13 taškų. Išsimetė net 10 metimų (pataikė 4), tad laisvės jam duodama tikrai daug. Be to bus žaidžiama prieš prastai gynyboje atrodantį Mike James, tad užatakuoti tikrai bus galima. Ir dar vienas aspektas tai pats Monaco. Loyd čia praleido nemažai laiko ir būtent Monaco jis vėl buvo nebereikalingas kai persikėlė į Efes. Manau čia ir ambicijų bus daug sužaisti gerai ir varžovas tikrai tam tinkamas. 13 taškų prie tokių aplinkybių neatrodo labai daug. Sėkmės.
- Balsų: 7
Komentarai (2)