Nzn, abiejos komandos nera is paciu ramiausiu ir tai dara vis upper bracketas, kas kartais biski daugiau atsipalaidavimo. Abi komandos ir nera pacios stabiliausios, o ir killu skaicius ju zaidimuose, dazniausiai nebuna mazas. Formos panasios, tad jeigu nepridarys dideliu klaidu zaidime, manau tokia fora nera tokia ir auksta.
- Balsų: 0
Komentarai (0)