Jeigu butu turnyro startas, manau tokio statymo neimciau, bet dabar 2-2 zaidimas, xtreme su nauja sudetimi galbut kiek ir stringa, bet potencialo turi nemazai, tik nezinia, ar ji sugebes isnaudoti. Heroic nera prasta komanda ir forma tokia per viduriuka, bet kazkaip jie labai megsta daznai uzbanguoti ir pralaimeti net ir silpnesnems komandoms tokios svarbos zaidimuose. Nzn, manau XG cia turetu nugaleti, nors labai dideles prarajos tarp komandu kaip ir nera.
- Balsų: 0
Komentarai (0)