Nu nzn, nieko naujo neparasysiu ir bandysiu eiti iki galo, kadangi ir zaidimo kaina dabar kiek didesne. Siaip BB geresne komanda ir cia gan nemaza tikimybe, kad jie cia gali pervaziuoti GL labai lengvai, o ir GL labai daznu atveju tiesiog vengia kazka daryti mape, apart farminimo. Tai pati fora gal ir nera pati didziausia, bet manau labai realu, kad zaidimas baigsis kazkur ties 40 kills riba~.
- Balsų: 0
Komentarai (0)