Oly zaidimas kolkas neitikina, paskutinese rungtynese namuose tiek su hapoeliu tiek su partizanu nors ir pasieke pergales, bet ilga laika atsilikinejo, gynyba aisku nebloga, bet puolime nieko ispudingo, todel manau net jei ir laimes oly tai mazu skirtumu rungtyniu gale, o zalgiris toliau be gosso zaidzia puikiai, francisco po gauto apdovanojimo nesuzaide taip gerai, bet tai normalu ir manau pries oly vel pasirodys puikiai
- Balsų: 25
Komentarai (0)