Dvi top 5 komandos Rumunu lygoi susitinka ir einu su BTS. Agres Namie siemet neimuse tik karta, Bucuresti klubas isvykose visuose macuose pasizymejo. Po 13 turu abieju ekipu imustu/praleistu beveik po 3 ivarcius (po 32, GD 18:14 ir 19:13), komandos tiek musa tiek praleidzia po ivarti+. Manau BTS cia turetu sklandziai eit
- Balsų: 0
Komentarai (0)