Interis kolkas laimėjo abu mačus UCL ir dar nėra praleidę įvarčio. Italijoj irgi solidu tik vienas mačas pagadino statistiką kai prieš Juvę praleido 4. Klubų lygių skirtumas čia aiškus. Visur interas čia turi pranašumus. Individualiai žaidėjai yra geresni ir daugiau patirties žaidžiant tokio lygio rungtynes. Ta pergalė USG prieš PSV nieko nereiškia, kitas rungtynes atvažiavo geresnis Newcastle ir supurtė 4 kas parodo, kad belgų klubas nėra pasiruošęs žaist prieš topines europos komandas. Interas yra geresnė komanda nei Newcastle, o jei Anglų klubas laimėjo 4:0 tai nematau priežasties kodėl Interas čia neturėtų laimėt.
- Balsų: 4
Komentarai (0)