Čia nieko kito kaip pao minusinę bandyti. Baskai tiesiog kraupi komanda, kuri meta belekokį skaičių trajakų ir jų nepataiko, taip gali visko atsitikt ir užmėtyt. Bet tie patys pao gali užmėtyt visos pozicijos geresnės pas pao. Po pralaimėjimo namuose barcelonai turi padaryt išvadas ir sužaist.
- Balsų: 3
Komentarai (0)