Rytas nors ir mėgsta pasidaryti kaku pirmose varžybose bet manu ne šiemet ir ne šiandien prieš Lenkus namuose po daug dienų poilsio ir pasiruošimo manu turim imti nesunkiai Legia komanda iš Lenkijos. LKL Rytas žaidė gerai tikiuosi ir čia nebus išsimušę po 10 dienų be krepšinio.
- Balsų: 6
Komentarai (0)