Sveiki.
Eurolyga. Žalgiris prieš Fenerbahce. Judam su Iggy underiu.
Negauna daug žaist prie Mulio Brazdeikis. Aišku ir tokia komplektacija dabar. Gynėjus pilnai užpildo Francisco, Lo ir Goss, 3 numeriu daug žaidžia Ule, pakyla Butke, porą minučių gauna ir Sirvydis. Tiesiog žvėriška konkurencija ir per ribotą laiką sunku tokiam kaip Iggy susirinkti taškų. Jis visgi geriausiai atrodo kai žaidžia daug ir turi nemažai kamuolio savo rankose. Minučių tendencija matosi ir LKL. Pirmame matche kai dar nežaidė Lo, Brazdeikis žaidė 18min ir nuo tada krito jo naudojimas. SU Šiauliais ir Neptūnu 12.5 ir 11 min, o Eurolygoje prieš Monaco į aikštę išbėgo tik beveik 12 min per kurias surinko 4 taškus. Šiandien prieš Fenerį manau bus daug naudojami pagrindiniai gynėjai vėlgi ir Iggy neatras daug šansų sužibėti. Per visąsezoną ir daug dvigubų savaičių manau atsiras jam šansų, bet dabar kai visi dar švieži sezono starte, manau matysime jį daugiau ant suolo. Fora nėra didelė bet su ribotu vaidmeniu vistiek sunkiai pasiekiama. Sėkmės.
- Balsų: 7
Komentarai (0)