Pirmam ture prisvilau su kortelem Young Boys varzybose pries Pana, bet ten viska prazude 3 sveciu bankes per 10 minuciu kas visiskai uzdusino namu komanda ir ateme visa intriga po kurios namai pasidave. Nepaisant tokio YB pasirodymo as ir tuoliau einu su ju kortom kadangi zinau kokia begalviai jie yra, na o Rumunai turetu buti pats tas varzovas kortelem kurie patys pirmam ture su Olandu G.A surinko 7 kortas... apyliges komandos ir netikiu kad bus kaip su Pana todel galima tiketis didelio kiekio kortu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)