Dvi komandos kurios yra totaliai begavles kitaip nepavadinsi.... Bodo pirmas varzybas pralaimejo Cekijoi pries Slava Prague 5-0 kas rodo kad ju jaunimas visiskai netraukia elitinio Europos futbolo lygio, o ju gynyba tragiska. Tottenham pirmose varzybose apturejo ivarciu festivali, namie buvo nugaleta Villarreal 5-3 kas parodo kad puolime jie parako turi per akis, gynyboje jie kaip ir daugelis jaunimoyra pazeidziami. Ivarciu festivalis turetu testis ir tarpusavi, gynyba cia neturi zodzio laisves.
- Balsų: 0
Komentarai (0)