Pirmoje treniruoteje buvo greiciausias, antroje vos vos atsliko nuo nuo Pedrosos. Repsol Honda kaip ir iprastai atrodo labai stipriai o ypac kai si motocikla valdo australas. Tiesiog sunkiai tiketina, kad Stoneris galetu nelaimeti Q. Nebent kokie vidiniai susitarimai butu tarp Repsol. O kitu atveju nematau kad galetu mesti issuki Casey..
- Balsų: 2
Komentarai (0)