Labai patogi komanda Rokui, todel tikiu jo indeliu. butent jo minutes tikeciausi isaugs, kai nera Tado. neturi jis vaidmens, cempas nesiklosto kol kas, bet jo lygis vistiek vienas didesniu komandoj, suomiai jam turetu but patogus varzovas
- Balsų: 2
Komentarai (1)