Manau Vokietija kiek rotuos žaidėjus ir duos kitiems daugiau pasireikšt, o jeigu ir taip nebus, manau verta su Maodo Lo eiti, kadangi vyrukas gali tiek veržtis, tiek mesti iš perimetro neblogai. Anglijos rinktinė neturi teoriškai jokių šansų pakovoti šioje grupėje su nieko, tad vienintelė motyvacija pasiimti bent vieną pergalę, kas sunkiai jiems šviečiasi šiai dienai, turi daug skylių gynyboje, ypač gynėjų linijoje ir manau čia yra būtent tas žaidėjas, kuris gali kiek daugiau, negu vid. gauti laiko pasireikšti.
- Balsų: 4
Komentarai (0)