1)Traumų virtinė MU:gynyboje;Evans,Smalling,Vidic,Rafael,nežais saugai Cleverly.Gibson,nėra ir Rooney su Hernandez.
Mažai tikėtina ar kas nors iš jų žais ir rytojaus mače.
2)MU jau sunkiai lošė su Stoke City,tiek puolime,tiek gynyboje buvo pilna spragų.
3)Basel ne UEFA ČL naujokai,klubas jau daug kartų žaidžia šiame turnyre,yra mušę net ir Barcai išvykoje,puolime turi Frei,Streller,kurie gali mušti laisvai.
MU forma išties super,tačiau panašu,kad dabar ji gali kristi,naudojamės situacija.
- Balsų: 42
Under 2,5 idealus wariantas
Visų antra,mes negalim sakyti,kad Stoke stipresni už Basel,kadangi tai skirtingo futbolo stiliau,skirtingų šalių klubai,kurie propaguoja skirtingą futbolą.
Stoke yra gryna namų komanda,nenuostabu,kad namuose jie laimėtų ir prieš Barcą ar Real.
Visų trečia, Basel ČL ir skiria didelį dėmesį ir nieks neeina į aikštę,kad pasivaikčioti ir pralošti rungtynes.
Tačiau dabar situacija sunki.
Kaip visi žinome po įspūdingos pradžios būna duobių,o MU lošia visais frontais,traumų daug,sunku išlaikyti maximumą.
Aš juk nesakau,kad MU praloš,tiesiog ir su Benfica prasileido pirmi,bet vėliau primušti gali.