Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/09/26 15:12 bet title First goal - Basel dnb (First goal - Basel dnb) @360 6/10
 

1)Traumų virtinė MU:gynyboje;Evans,Smalling,Vidic,Rafael,nežais saugai Cleverly.Gibson,nėra ir Rooney su Hernandez.
Mažai tikėtina ar kas nors iš jų žais ir rytojaus mače.
2)MU jau sunkiai lošė su Stoke City,tiek puolime,tiek gynyboje buvo pilna spragų.
3)Basel ne UEFA ČL naujokai,klubas jau daug kartų žaidžia šiame turnyre,yra mušę net ir Barcai išvykoje,puolime turi Frei,Streller,kurie gali mušti laisvai.
MU forma išties super,tačiau panašu,kad dabar ji gali kristi,naudojamės situacija.


  • Balsų: 42
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

herradler

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai -204.63
  • ROI -16.83%
  • W% 44.33%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 210
  • Unitų atspėta: 1057.37
  • W-L-T : 90-113-7
  • Vid. unitų skaičius: 6.01
  • Unitų spėta: 1262.00
  • Vid. koeficientas: 133.9
 

Unitų pokytis

-190-196-202-208-214-2202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • Neissipylde sapnas 😄
  • As susapnavau siandien nakti, kad Basel imus pirma ivarti 😄
  • Byveriza tai esmes nekeicia, sveicaru , belgu, koks skirtumas.
  • Neblogai man ziurisi -1.5 ivarcio pirmajame keliny, reikes paimt sita 😉 ka manot? kof 1.65
  • Basel tikrai ne belgu komanda, o sveicaru.
  • Esme tame kad tu net nesupranti turbut ka pats isprognazavai , visu pirma nelygink Baselio ir Stoke, dvi skirtingos komandos. visu antra Anglijos futbolas skiriasi nuo Belgijos. Ce mano statymas butu kad bent viena komanda neimus, nes tiek Man U tiek Basel skirs daug demesio i ginyba, galima suirizikuot ir pirma kelini paimt kaip 0-0 rezultata ziurint i istorija h2h.
    Under 2,5 idealus wariantas
  • Atsiprasau frei is baselio
  • Reikia padelio bilietu kad basel nepralos as galwoju kad jei mu mus tai nani 2 kofas ir baseli tai fewi 4 kofas nani su frei ir pimyn 😄 ka manot?
  • Basel nepralos 2, gerai atrodo sitas man, kaip kitiem? 😁
  • Mano IQ yra 95,tai sąvoka beprotis netinka čia.
    Visų antra,mes negalim sakyti,kad Stoke stipresni už Basel,kadangi tai skirtingo futbolo stiliau,skirtingų šalių klubai,kurie propaguoja skirtingą futbolą.
    Stoke yra gryna namų komanda,nenuostabu,kad namuose jie laimėtų ir prieš Barcą ar Real.
    Visų trečia, Basel ČL ir skiria didelį dėmesį ir nieks neeina į aikštę,kad pasivaikčioti ir pralošti rungtynes.
  • Manau kad tu beprotis.ir be roonio ten yra kam must.basel daug silpnesni uz dabartini stoke,ner net ko lygint
  • Patinka man SAF taktika,schemos.Patinka MU žaidimas ir nenugalimas Old Trafford.
    Tačiau dabar situacija sunki.
    Kaip visi žinome po įspūdingos pradžios būna duobių,o MU lošia visais frontais,traumų daug,sunku išlaikyti maximumą.
    Aš juk nesakau,kad MU praloš,tiesiog ir su Benfica prasileido pirmi,bet vėliau primušti gali.
  • SAF isples situs tris taskus net ir blasktienom jei prireiks, nepamirsk, kad MU Benficaj isvyko atidave taskus, todel namie turi jimt kad ir su kokia sudetim, SAF tokia jau politika, kad isvykose gerai ir taskelis, todel namie butini trys, tokia politika jam ir leidzia taip aukstai sedeti eile metu tiek EPL tiek CL, praleisiu manau as sitas rungtynes😁