Austrai turės vėl Poeltl ir Landesberg, Bulgarai ne tik be Sašos, bet ne turės ir amerikiečių šiose varžybose. Komanda visai be talento, tai vaizdas nusimato liūdnas, nes vien du minėti Austrai turėtų sukelti daug problemų. Svečiams pergalė garantuotu vietą kitam etape, tai manau turėtų dar pasidraskyti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)