Australia NPL
Rungtynes kurios turejo buti suzaistos dar savaitgali , bet buvo atidetos. Beograd komanda kiek aprimus ivarciais , nors dar nesenai po 3-4 musdavo. Iki PO liko vos pora turu , tai namu ekipa megina issokti i top 2 , kad praleistu 1/4 ir iskart issokti i pusfinali , o Adelaide reikia tasku labai , kad bent i PO patektu , tai cia vienai ir kitai reikia butinai pergales. Tai galim laukti kiek labiau atakuojancio futbolo , nors ir sveciai nera labai musantis, bet visgi NPL viena is rezultatyviausiu lygoi Australijoi.
- Balsų: 2
Komentarai (0)