Ketvirtfinalis.
Italės nepasižymėjo rezultatyvumu grupės varžybose, kiekvieną kartą pelnydamos po vieną įvartį (1:0, 1:1, 1:3). Atakose trūksta lankstumo, improvizacijos, aštrumo. Žaidžiama, mano akimis, labai tiesmukiškai.
Norvegės grupėje turėjo kiek silpnesnes varžoves, tad iškovojo visas tris pergales. Nors kiekvieną kartą praleisdavo bent po įvartį, tačiau atkrintamosios - kita tema. Beje, prieš metus su Italijos rinktine dukart sužaista lygiosiomis ir abu kartus - underiais: 0:0 ir 1:1.
- Balsų: 0
Komentarai (0)