Čia sunku predictint kaip pasibaigs, kadangi mentality Djoko yra žvėriška ir dėl to mano manymu turėtų mesti iššūkį, bet jeigu apskritai Djoko gali nugalėti, tai 3:1 greitesniu matchu, jeigu tektų penki setai, manau jau kojos neatlaikys vyruciui, o Sinneris praėjusią dieną idealiai sužaidė su Benu, tai jeigu vėl kažką panašaus sužais tai jokių šansų Nolei nebus ir labiau rinkčiausi 3:1 rezultatą apskritai, bet nuojauta ramybės neduoda ir sako, kad bus labai įtempta dėl to minėto mentality, nes realiai čia jau paskutinis grand slamas, kur Nole mano galva gali pakovoti dėl titulo, nors šansai tikrai nedideli.
- Balsų: 4
Komentarai (0)