Manau , kad cia drasiai galima eiti su 5 ivarciais , kai sveciai Lions pagave tokia forma.. Australijoi ir taip musama labai daug ivarciu Queenland lygoi, jauciu 2lyga po NPL kur musami daugiausiai ivarciu. Suburbs komanda taip pat nepesti puolyme , bet praleide beveik kiek ir sumuse. Tai mano manymu cia siandien tikrai turetu sukristi gana daug ivarciu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)