Vokietes tikrai galejo pelnyti daugiau ivarciu pries lenkes, kurios turejo savu sansu, bet nepavyko geru progu isnaudoti. Siandien danems is esmes mirk arba gyvenk rungtynes, uztenka jog svedes nepralaimetu lenkems ir situacija is esmes butu nuspresta beveik anksciau laiko. Danems siandien reikia eiti i prieki ir net ir pries tokia rinktine kaip Vokietijos rizikuoti. Vokietes savo ruoztu cia iskovodamos pergale uzsigarantuotu patekima i kita etapa, todel noro abejoms rinktinems kovoti del pergales labai daug.
- Balsų: 2
Komentarai (0)