Turkės vakar atžaidė septyniese, tai šiandien turėtų kažkiek jaustis nuovargis, o padidėjusi rotacija, kokybės ne pridės. Šveicarės apskritai, čia ne turėtų būti, bet tokia jau sistema, komanda ganėtinai, jauna trūksta patirties, o kokybės ir taip ten ne fontanai, tikiuosi šiandien nesibauduos kaip išprotėje, nes tokiu atveju būtų didelis pavojus underiui.
- Balsų: 1
Komentarai (1)