Boisson jau pasieke manau ka galejo pasiekti, vakar gal butu ir kritus taciau Mirai truksta jegos smugiuose, be to publikos poeikis suveike. Boisson nerode kiek maciau kazkokio ispudingo zaidimo, per daug klaidu is rusaites puses buvo. Gauff irgi gali susidurti su publikos poveikiu neisvengiamai, taciau turi daug daugiau jegos nei ruse, plius ir judejime manau amerikiete geriau atrodo, be to jau cia ir patirtis tokio lygio turnyru fazese turi daryt savo. Boisson vakar nors atrodytu ir lengvai laimejo, taciau ziurint maca taip neatrode, atrode, kad rusaite po nepavykusio pirmo seto, tiesiog atidave graju, del veikiancios publikos.
- Balsų: 3
Komentarai (0)