Rytas nors ir žaidžia labai blogai serija, laimi kol kas ją 2-1, bet Lietkabelis nematau iš ko gali dar paimti. Lietkabelio suolas tuoks trumpas, kad aš nežinau iš kur pas juos dar tiek energijos. Realiai turi 2,5 žaidėjo visas žaidimas laikosi ant Kovliaro ir Rubštavičiaus kurie visas varžybas žaidžia 30+ minutes. Lietkabelis ir rytas prieš 3 serijos rungtynes turėjo 2 laisvas dienas prieš 4 serijos mačą tik viena diena atsigauti. Tad einam su logika ir su ilgesniu suoleliu ir renkamiems Ryta kuris tikrai turi problemų su Lietkabieliu bet man atrodo kad Rytas turi imtį šitas varžybas. ir duoti Rytas turi spaudimą nuo pirmu minučių, ir netemti serijos į paskutini mačą.
- Balsų: 8
Komentarai (2)