Na, visiškai nuvertina čia amerikietį ir turbūt pamiršo, jog Novakas nebe toks koks anksčiau ir netikiu, kad jam joks priešininkas bus visiškas pasivaikščiojimas. Nole dar atvyksta po ilgo turnyro Šveicarijoje, serbas tikrai ne toks koks prieš porą metų, amerikietis nors ir ne formoje, bet 9 geimus laimėti per 3 setus nėra sudėtinga misija, prieš Sinnerį ant grunto jis buvo laimėjęs 12, manau good value.
- Balsų: 2
Komentarai (0)