Stebiu viska is 3x3 fibos turnyru, nesutinku su visomis siulomomis linijomis. Overis juokingas juolab zaidziama uzdaroje saleje ne lauke kaip daugumoje. Nebent 3x4 (nebutu zaidejos del kazkokiu priezasciu) kitaip nesuprantu.
Abi komandos turi stipriu zaideju
- Balsų: 0
Komentarai (0)