Nezinau tiesiog ka Siauliai cia gali pastatyti pries Ryto puolima kai patys yra visiskai kiauri gynyboje. Urbono atleidimas irgi savotiskai is giedro dangaus, nemanauu, kad zaidejams cia teigiamas postumis bus. Bet jeigu tokia komanda kaip Mazeikiai is esmes gali daryti ka nori puolime, tai Rytas cia turetu isvis pasismaginti ir nepersitempti gynyboje.
- Balsų: 3
-10 Rytui solidu sakyciau