Manau, kad Bodo kiek per daug nuvertinama iš esmės. Namuose manau daugeliui klubu šis klubas yra problema, daugeliui ir dėl kilmato sąlygu nėra paprasta ten žaisti ir pati Bodo komanda šiemet tikrai įspūdingai sugeba pasikurti visumoje. Tad mažiau rizikos ir imu tiesiog viena įvartį pirmajame kėlinyje, nes manau mėgins spausti nuo pirmų minučių, nors Tottenhamas kartais sugeba savo klampų žaidimą primesti, bet ne daug kas sugebėjo primesti savo žaidimą Bodo namuose apskritai ir jeigu reiktų ieškoti value, manau čia būtent ir bus ta vieta, kai pirmas kėlinys parodys, ar gali kabintis dėl pergalės prieš Tottenham, kurie visa sezona nėra stabilūs ir žaidžia panašiai tragiškai kaip United šį sezoną.
- Balsų: 3
Komentarai (1)