Zalgirio puolimo skaiciai neblogi pastaruoju metu, bet cia statymas ne ant zalgirio puolimo, bet ant apgailetinos neptuno gynybos. komanda tiesiog laukia sezono pabaigos, kai kurie dar stengiasi skaicius puolime susirinkt, o apie gynyba nebera jokios kalbos. laukiu pasismaginimo, zaliu zaidejai turi laikyt ritma iki sezono galo liekant geram menesiui, tad jaunimas pernelyg neturetu gaut pasireikst
- Balsų: 3
Komentarai (0)