Too much klaidu pas faze vistiek dar. Kazkaip elige neieina i komanda, kai mouz juda uztikrintai, vos nenusiima ir sudaro keblumu net vita komandai, manau siandien turetu ramiai 2-0 nusiimt slubuojancius ir leaku nesitvarkancius faze su elige
- Balsų: 0
Komentarai (0)