Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/09/11 13:44 bet title Djokovic (Djokovic) @-154 7/10
 

Pernai metu finalo atkartojimas, tik baigtis manau bus priesinga. Djoko sie metai kaip niekada geri. Apie motyvacija kalbeti nera ka nes finale abu troks laimeti bet kokia kaina.. Ziurejau Djoko Federer vakar(tikslaiu sianakt) Djoko turnyro pradzioj demonstruotas zaidimas kazkiek neramino gerbejus, bet vakar jis jau zaide gerai, ypac pabaigoje kai ijunge papildoma pavara..
Sitas laimetas turnyras Djoko butu 10 trofejus siais metais, bei pirma kart laimetas Us Open.. manau jis ta pasieks.
sekmes

  • Balsų: 18
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

tonikas

Padėkų: 22

Sekėjų: 36

  • Unitai 260.61
  • ROI 7.85%
  • W% 53.51%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 505
  • Unitų atspėta: 3620.61
  • W-L-T : 267-232-6
  • Vid. unitų skaičius: 6.65
  • Unitų spėta: 3360.00
  • Vid. koeficientas: 126.9
 

Unitų pokytis

2802742682622562502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • Sorry už OT , bet gal kas žinot ar vyksta mačai Belo Horizonte turnyre?
  • Kas nedurnas siandien pasidarys litu
  • Nadalis tikrai per paskutinius macus labai jau atsigaves buvo, linkstu link ispano.
  • Na cia stambiau gal ir rizikinga biski,zinant koks nadalis kovotojas visko gali but cia,sutinku djoko smugiu arsenalas zymiai ivairesnis,greiciausiai ir as padesiu bet nestambiai 100 kokiu..daugiau biski bijau 😁
  • Na cia stambiau gal ir rizikinga biski,zinant koks nadalis kovotojas visko gali but cia,sutinku djoko smugiu arsenalas zymiai ivairesnis,greiciausiai ir as padesiu bet nestambiai 100 kokiu..daugiau biski bijau 😁
  • Mesiu uz Djoka stambiau
  • Taip.Djokovic ims
  • Pritariu, Nadaliui labai pasisekė, kad jis nepateko į viena puse su Federeriu, o jau kelintas Grand Slamas iš eiles kovoja tik su Murejumi, kuri jeigu yra sveikas aplosia bet kada. Plius vakar skotui dar ir nugara skaudėjo. Pergalė prieš pavargusi Roddicką irgi nedaro ispudžio. Žodžiu Nolei visi sansai trečiu bandymu i imti US Openą, o kitais metais pabandyt laimėti ir RG, bei surinkti karjeros Grans Slamą.
  • Some4u
    Buvau susitaikes su pralaimejimu ir as jau beveik, bet CEMPIONAS YRA CEMPIONAS😄
  • Na jo as vakar jau buvau susitaikes kad pralaimejau bilieta nes fede 2 mach pointus turejo ir padavinejo,siaip ir pats djokovicius nesitikejo kad gali laimet gale jau zaide su publika😄 siaip ten stebuklas buvo fedei tereikejo 1 gero padavimo arba kombinacijos 😁 atvirai pasakysiu gaila man jo buvo vakar...nors ir dejau uz djoka..
  • Zaidzia ryt.
  • Sutinku!😁 Djokis labiau uz bet ka kita nori laimeti us open, vakar nerealiai issikapste, treciam sete atsilikinedamas 3:5, ir paduodant federeriui, laimejo 4 geimius iseiles ir visa maca, bet ka as cia visi ir taip zinot😉