Žinoma, lengva nebus, bet toks kofas yra visai patrauklus visapusiškai. Pergalė sunkiau pasiekiama, tačiau prie visų aplinkybių manau įmanomas toks overis, nes mintyse turiu rezultata 2:2 šių rungtynių dėl to mane labai stipriai vilioja United overis. Žinoma, United šį sezoną palaidoti jau seniausiai, bet vis tiek yra dar žaidėjų, kurie kažkiek teikia vilčių, jog gali permušti tokį totalą prieš varžovus, kurie nepasakyčiau, kad gynyboje itin išsiskiria kažkuo, ko negalėtų United padaryti. Faktas, United fokusas turėtų būti į EL, nes tik per ten gali sau vietą čempionų lygoje išsikovoti kas bus velniškai sunku, bet įmanomas variantas.
Bet visumoje nesitikiu kažkokios maximalios koncentracijos iš abiejų ekipų ir dėl to gali tie įvarčiai kristi. All in all, United tikrai nėra tokie blogi kokie yra, tikint, kad kažkiek atsipalaidavimo bus iš abiejų ekipų ir savotiškai tik dėl garbės kovojama, tai manau bus kliurkų šiandien.
- Balsų: 2
Komentarai (6)