Ir toliau Judam su Clipperiais. Daug ko naujo nepripasakosiu ko nesakiau anksciau, stipresne ir Gilesne sudetis komanda kuri ginasi auksciausiam lygi ko nepasakysi apie Denver ir aisku Kawhi demonstruoja MVP Forma + ryskus pranasumas treneriu stabe sioje komandoi. Trecias laimejo lengvai, galbut ant tiek nesunesios vel Denverio bet Nuggets sioje dvikovoje dar ir galimai netures Porterio su Westbrooku arba ryskiai ne 100% savo formos siuos zaidejus Ypac MPJ, Gordon irgi sunkiai juda. Jokicius vienas nelaimes, Clippers 10+ tasku pergale manau cia bus
- Balsų: 1
Komentarai (0)