Geras kofas cia duodamas. Visgi kad ir kaip bebutu Lakers sia serija pasiims manau o kad tai padaryt reik laimet Minnesotoi ir tikrai manau vienas is ateinanciu dvieju paims tad cia nepaejus vel bandysim Ketvirtose. Pirmose Minnesota mete ir pataike kosmiskai ir labai nesureiksminu tu varzybu nes iprastai Luka vedamos komandos pralosia pirmas paskui atsitiesia. Minnesotos namu pranasumas nera labai itikinimas, galim net i anu metu playoffus gryzt kai turejo 3-5 reka (1-5 pries Denver ir Dallas, 0-3 pries Lukos Dallas).
Turetu kazkuriuo metu ir Lakers puolimas issaut, tiek LeBron tiek Reaves dar ganetinai tyliai zaidzia pagal savus standartus ir tai lemia 95 ir 94 taskus pirmose dvejose varzybose kad ir kaip gerai Minnesota Ginas, manau visgi antra ir trecia Lakers opcijos issijudins ir tai galimai nutiks cia
- Balsų: 4
Komentarai (0)