Partizan banguojanti ekipa bet reikia pripažinti kad yra stipri su gera sudėtimi. Buducnost gera ekipa ir netgi pavojinga sezono viduryje pačiame įkarštyje bet kai Eurolygos klubas Partizan baigė savo pasirodymą Eurolygoje bei abejos ekipos turi po tiek pat pralaimėjimų ir dalinasi 1-2 vieta manau reikia tikėtis labai didelio susikaupimo iš Partizan likus 4 turams iki reguliaraus sezono pabaigos tad Partizan tiesiog privalo laimėti
- Balsų: 14
Messina ir Zejlko manau abu trauktis turi, abieju komandos nebepalosia, o merdi 😄