Apie sita gan ilgai masciau,ir nusprendziau vis delto bandyti,man asmeniskai visada siu dvieju komandu susitikimai buna idomus,kazkada buvusios topines komandos dabar neranda savo zaidimo galbut biudzetas per mazas suburt geroms komandoms😁bet ispirti ivarcius sios komandos sugeba😁ir tarpusavio macuose dazniau buna btts nei ne.rizikos yra bet as asmeniskai pabandysiu
- Balsų: 0
Komentarai (0)