Astralis toliau nekeicia savo rosterio, atrodo gan tragiskai, nemanau kad taip greitai bus atidirbe kaip feizai su karriganu, nes cadian nelabai su naujokais greit sujuda taip kaip karrigan, kur pasikeite tik vienas zmogus ir kur tik eligei reikejo rasti zaidimo ir erdves, manau nores siame ture pagaliau normaliai pasirodyt feizai, o ne koks 13-0 ir turi readu daug apie cadian
- Balsų: 0
Komentarai (0)