Baskai nėra tokia prasta komanda, kad neturėtų čia šansų įšauti. Turėtų būti taškų lenktynės su mažai gynybos, o tokias rungtynes gali laimėti bet kas. Poirier iškritęs pas Efesą, kuris labai svarbus žaidėjas, Larkinas nežiba. Pas Baskonia grįžęs Luwalu atrodo geros formos. Manau apylygės rungtynės turėtų būti, o kas laimės spręsis gale.
- Balsų: 0
Komentarai (0)