Euro 2012 atranka. Olandai beveik uzsitikrino patekima i cempa truksta visai nedaug. Komanda losia puikiai ivarcius musa be gailescio visiems. Isvykose imuse 10 ivarciu per 3 rungtynes. Komanda puikiai sukomplektuota gali imusti visi (Sneijder, van Persie ir t.t.). Suomija siame cikle losia tikrai gerai namie sutriuskinti 8-0 san marinas ir 4-1 moldavai. Snd atvyksta olandai, kurie tikrai net ir patys gali pelnyti ivarcius, taciau net neabejoju, jog suomiai puls, kadangi zaidziant nuo gynybos jie tikrai pralaimetu. Tiesiog abi gali imusti, todel renkuosi overi. Sekmes.
- Balsų: 4
Komentarai (0)