Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/09/06 15:59 bet title Lietuva win (Lietuva win) @-123 9/10
 

Veiksmas persikele i Vilniu, kur dar didesnis susikaupimas, intensyvumas, koncentracija.Dar daugiau sirgaliu, siemens arena...Serbijos sudetis yra panasi kaip ir lietuviu yra patyrusiu zaideju kurie valdo komanda, bei talentingo jaunimo.imant pavienius zaidejus lietuva yra stipresne, tokiu zaideju kaip Rasic, kuris isvis nepavojingas, Marjanovic turistas (ziurovas ant suolelio) lietuva neturi.bet serbai manau siek tiek stipresni komandiskai, taciau tas skirtumas labai nezymus kad nulemtu pergale, nes sekanciam etape kaip jau sakiau palaikymas ir susikaupimas dar labiau suvienys visa komanda

  • Balsų: 66
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

varlito

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -52.98
  • ROI -9.03%
  • W% 52.70%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 74
  • Unitų atspėta: 534.02
  • W-L-T : 39-35-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.93
  • Unitų spėta: 587.00
  • Vid. koeficientas: -112
 

Unitų pokytis

-40-46-52-58-64-702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (42)

  • Neeme jis jokios paskolos,juk prikolina😁.o stai tas su 38 bilietukais, idomu kiek state.kazkiek vistiek buwo pasistates..
  • Islygins vienetui
  • Staciau kad daugiau imes javtokas nei ddelininkaitis ..bet delininkaicio neisleido kofa islygins vienetui ar paliks ta pati?
  • Vibratorius30 - Paverk! 😄
  • PRT, kiek paemei paskolos?😁
  • R.Kaukenas 3taskiu suminis daugiau > 0.5. 2.15 kofas. Tonybet.
  • 😁jo linksma cia pas jus😁...staciau uz Pociaus overi,kai zaide su ispanais bei portugalais bet snd susilaikysiu..😁
  • Scrupolas pilnai pritariu , as paskola pasiimiau ir viska pastaciau uz pociaus overy. Geresnio statymo gyvenime nebus daugiau niekada
  • Pastaciau 38 lapelius po 1.8k uz pociaus overi, jis jau senai nori imesti daug tasku jaunai serbijos rinktinei. visi kas nori laimeti, meskit viska ka turi, cia yra pats geriausias statymas, todel as viska pastaciau
  • Saulius77: jo katik, per zinias parode. Ziauru 😔
  • Statau uz jeftoka 5 over gal istenes pagaliau,nors jam dazniau reiktu pazaisti lauko tenisa kad rankos paliktu lengvos kaip botageliai kad metima pajaustu
  • Eina naxuj: Rusijoj nukrito lektuvas su Jaroslavlio Lokomotyvo xokejaus komanda 😔 😔 tik 3 gyvi liko 😔
  • Manyciau 83 under lietuviams kaip sakot,lpf 1,65
  • Kaip galima statyti pries tokias komanda,kaip Serbai?Jus logiskai pagalvokit.Lietuviai siam cempionate turejo du stiprius varzovus Ispanai ir Turkai.Ispanai sudauze i viena kasa,su Turkai pasiseke ant galo,visas rungtynes pralosinejo...Serbai nors savo grupeje uzeme 2vieta,Savanovicius is po kasio neimete tasku,pats kaltas.Plius praeitais metais is Serbu atemem medalius...

    Dusanas Ivkovicius-Mano komanda žino, kaip rungtyniauti pilnose varžovų salėse, kai būna 11-12 tūkstančių žiūrovų. Spaudimas bus lietuvių pusėje, nes jiems bus būtina mus įveikti.

  • Nu gal pasiseks tau, nors cia 50-50 tradicinis😁
  • Ar jus čia toki durni ar aš ko nesuprantu čia? Dejau 10000 tukstančiu už Lietuvos pergalę . patikėsit kas manim? Aišku kad ne , nes tokiom sumom už tokius įvykius niekas nesišvaisto , ant duro žmogus parašė o visi lengvabudžiai tiki... čia tas pats kas dėt Balloto kad pirmas kamuoliukas bus didesnis už paskutiny... klaunada čia visisška 😄
  • Tuo labiau, kai pagalvoji kad visa prognoze gali nulemt paskutinis metimas paskutinem sekundem kaip buvo su prancuzais serbams. netgi manau taip ir bus siandien. kaip galima det tokias saibas nesuprantu
  • Mano manimu, cia irgi 50/50. gal kiek ir stipresni rodosi serbai, bet lietuviai losia namie, bus didziulis palaikimas, kas uzves papildomai. cia net 1000 lt butu gaila det uz viena ar uz kita. tikrai manau kad yra geresniu statymu siandien uz ka uzmest, kad ir su panasiu koef. siaip zinau, kad zmones stato labai didelem sumom, bet kazkaip nelabai tikiu, kad atsirado tokiu pohuistu sitoj diskusijoj, kurie mestu 5k ar 6k uz viena ar uz kita.... tai tiek
  • O as niekad nesuprasiu zmoniu kurie meto stukas,uz 50/50 ivyki,juk buna geresniu,kad ir mazesniu kofu.palinkesiu sekmes 😁
  • Jeigu ir statei po 2000, tai vistiek mokesi mokescius...3500 yra riba..pas tave turejo gautis virs 4000
  • O as federeri kad win ir pirmi 10 tasku imes rusai pries suomiuos :} ka jus i tia ?
  • 6000 jau gan dideli, bet protingai sumetei i atskirus, as ir taip darau del mokesciu 😁
  • Nelabai suprantamas tavo statymas, lietuviai laikomi favoritais vien del to, kad losia namie nors realiai paemus favoritai yra ispanai, serbai ir prancuzai, likusios komandos laipteliu zemiau, o lietuviai pasikrautu ir nuo tu paciu slovenu ar rusu. pervertinta visiskai komanda.
  • O as 5000 lt meciau uz lt, tai paziuresim ar vibratorius30 laimes mano ar as jo pinigus.
  • O tau 6000 lt nedideli pinigai? 😄
  • Cia jum tipo 200 litu tai jau dideli pinigai statymam?
  • O gal jis yra visiskas pochuistas?
  • Uztenka paziuret kaip zmogus deda laimeta lietuviu pergale pries ispanus ir pasidaro aisku kad jis 6k tikrai nedejo.
  • Geriau i pergales nelisti, o imti 164,5 underi 😉
  • Dar vienas komediantas. netikiu - atsiusk bilieteli ;]] kas jum cia keisto kad zmones stato po 6k
  • Nusisnekejai totaliai del Rasiciaus 😄
  • Pasiskelbkit rytoj po varzybu kaip jausites su drebanciom galvom 😉
  • O kokia cia jums prasme kad pasiskelbet po kiek statot😟?garbetroskos pagyrunai 😉
  • Netikiu kad 6 gabalus dejai atsiusk ceki
  • Pastatyta 3 lapukai po 2000lt uz serbus. lietuviai seniai neturi sansu pries jauna serbu rinktine. plius jie nores revanso uz PC.
  • Cia xaliavi pinigai - negaila 😄
  • Nu tu sauliau nebloga sumete statyt ruosies 😉
  • Palauksiu pakol atsiras triobete pasiula ir desiu uz serbus 200 litu
  • Nu nzn man sita rinktine gero ispudzio labai nepalieka tuo tarpu serbai issizaide aisku lt namie los bet man 50/50 cia sekmes
  • Siemensas bus pilnesnis, negu reikia 😄
  • Sunkios labai rungtynes, sunkios😁 nors ir turi daznai problemu lietuviai, taciau jau ne karta parode, kad gali pries juos laimeti.
  • Siemense palaikymas tikrai bus geresnis, panevezi arena pati dishoviausia, o ir ziurovai miegantys.