Sveiki, abi D grupes komandos be pergaliu, taciau bent jau ukraineiciu zaidimas tikrai geresnis, t.y. su mintim, ko nepasakysi apie belgus, kurie zaidzia belekaip. Dave kovos ir rusams ir slovenams ir vos pralose bulgarams, todel bent snd tikiu, jog haholai parodys gale ir nugales belgus, kurie cia sprendziant is Van den Spiegel pasysakymu atvaziavo papromogauti. Sekmes.
- Balsų: 1
Komentarai (0)